Tagasi üles
Buy_and_go_0
-52%

Valik keha ja vaimu lõõgastavaid mõnusaid massaaže -50%

11.95 €
Tavahind: 25 €
 • Pakkumine on läbi!
  • Pakkumise lõpuni
  • Ostetud 67
 • Voucher kehtib 18.07.2012 kuni 18.09.2012
 • Palume Sul lõõgastav massaažielamus ette broneerida telefonil 554 2993
 • Voucher sisaldab Sinu valikul ühte järgnevatest mõnusatest massaažidest:
  Klassikaline massaaž
  Tselluliidivastane massaaž
  Lõõgastav ehk Relax massaaž
  Aroomimassaaž
 • Enda keha ja vaimu seisundile sobiva protseduuri saad valida broneeringu tegemisel
 • Lõõgastavate hoolitsustega saad lähemalt tutvuda allpool
 • Kõikide eelmainitud massaažiprotseduuride kestus on orienteeruvalt 60 minutit
 • Tunneta, kuidas kogenud massööri iga puudutusega kaovad pinged lihastest ja väsimus vaimust!

Klassikaline ehk Rootsi massaaž on traditsiooniline ja levinuim massaažiliik, mis kujutab endast erinevate võtete ja liigutuste kompleksi. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sellel on organismile nahas leiduvate närviretseptorite kaudu nii otsene kui ka reflektoorne mõju. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsüsteem ja vähenevad lihaspinged ja stress.

Tselluliidimassaaž soodustab rasvakobarate kiiret lagunemist, vähendab rasvade ladestumist, tugevdab kapillaare ja naha üldist tervist ning nahakudede ainevahetus paraneb märgatavalt. Tõhusat ja lõõgastavat massaaži teostatakse probleemsetele kehapiirkondadele ning massaaž sobib suurepäraselt kõikidele ilunautlejatele, kes soovivad olla veelgi vormikamad ning kaunimad! Lisaks eelmainitule on massaažist märgatavalt abi ka stressi ja muremõtete vastu võitlemisel.

Relax ehk lõõgastav massaaž sobib kõigile, kelle keha ja vaim on võrdselt väsinud, kes on stressis ja tunnevad jõetust ja kurnatust. Eriti sobib Relax massaaž pärast pingelist tööpäeva ning aitab Sul sukelduda keha ja vaimu täiuslikku harmooniasse.

Aroomimassaaž on aroomiteraapia üks meetod, mis sobib nii lõõgastuseks kui ka raviefekti saavutamiseks. Õlid leevendavad valusid, mõjuvad närvi- ja hingamissüsteemile, aitavad organismil vabaneda kahjulikes jääkaineist ning tugevdavad immuunsüsteemi.

Kes meist ei sooviks olla paari kraadi võrra kaunim? Lisaks veetlusele ning pilkude püüdmisele on kaunis välimus ka laitmatus korras tervise indikaatoriks. Ilux ilusalong ootab Sind abi saama iluprobleemide kiirest ja meisterlikust vabanemisest. Osavad meistrid on valmis tegelema terve Sinu kehaga – juukseotstest varvasteni – et süstida Sinusse enesekindlust ning naudingut veatust välimusest.

Salongis valitseb kliendi ja kosmeetiku vahel erilise mõistmise ning usalduse aura, kuhu on pikitud külluslikult armastust, loovust ning külalislahkust. Aastatepikkuse ilukogemusega meistrid kasutavad oma igapäevatöös vaid maailmatasemel brändide tooteid, et tulemus oleks laitmatu. Lisaks salongile on avatud ka laia valikuga ilupood, kust kõiki kvaliteettooteid, millega külastajaid hellitatakse, saad mugavalt ka koju kaasa soetada.


Salong IluxEndla 4, Tallinn (vaata kaardilt)
Avatud:
E - R 09:00 - 19:00
L 09:00 - 16:00
Infotelefon: 554 2993
E-post: ilux@ilux.ee

Klienditeenindus

Phone Võta meiega ühendust

+372 655 6644
(E-R; 8:30 - 17:00)
info@cherry.ee

Tasuta tagastamine
Soovid firmale arvet?
Cherry soovitab