Veel Sinule
sobivaid pakkumisi
Tagasi üles
Buy_and_go_0

Säravad silmad Jakobi Ilusalongist kuni -50%

11 - 15.50 €
20 - 29 €
 • Pakkumine on läbi!
  • Pakkumise lõpuni
  • Ostetud 60
 • Voucher kehtib 15.08.2012 kuni 12.10.2012
 • Antud pakkumises on sõltuvalt iluteenusest saadaval 30-75 voucherit, kiirusta!
 • Voucher kehtib ühele külastajale ja sisaldab Sinu valikul ühte järgmistest iluprotseduuridest uues Jakobi Ilusalongis:
  Luksuslik silmaümbruse hooldus "Algoregard" 14,5€ (kestus 45 min, tavahind 29 €)
  Kaunite ripsmepikenduste paigaldus 15,5€ (kestus kuni 2h, tavahind 28€)
  Ripsmepikenduste hooldus 11€ (kestus kuni 2h, tavahind 17- 20 €)
 • Palume Sul külastus ette broneerida telefonil 734 38 93
 • Algoregard luksuslikku silmaümbruse hooldust, mille käigus tegeletakse ka Sinu näonahaga, teostatakse Prantsuse spaa-sarja Algotherm kvaliteettoodetega. Hooldus pinguldab õrna silmaümbruse nahka ning vähendab turseid ning tumedaid silmaaluseid. Seerumis sisalduv Chlorellavetikas ja orgaaniline lutsern siluvad peeneid joonekesi. Sinu näole kingivad ühtlase jume kirgastav ensüümkoorija ja värskust lisab kreemmask näole ja kaelale.
 • Silmaümbruse hoolduse etapid: naha pinnapuhastus, silmaümbruse, näo ja kaela koorimine, seerum silmaümbrusele, massaaž silmaümbrusele, spetsiaalne pinguldav ja jahutav mask, kreemmask näole ja kaelale ning protseduuri lõpetab kreem silmaümbrusele ja näole
 • Ripsmepikendused paigaldatakse pehmetest ja loomulikuna näivatest naaritsa karvadest ning hoolduse hinna sisse kuulub ka 2 säravat ripsmekristalli ja ripsmete keemiline värvimine (vajadusel)
 • Ripsmepaigalduse protsess: igale ripsmekarvale liimitakse umbes 0,5 mm kaugusele nahapinnast naaritsa karvast pikendus. Kuna oma ripsme eluiga on keskmiselt kolm kuud, langevad ripsmepikendused pikkamööda välja. Sestap peab hiljem jaguma jaksu käia umbes kolme nädala tagant hoolduses, mille käigus eemaldatakse ning asendatakse uutega pooleldi lahti olevad ja liigselt välja kasvanud ripsmed
 • Valutu protsessi tulemuseks on loomulikud, kaunid, pikad, kaardus ja tihedad ripsmed, mida pole tarvis värvida ega koolutada. Meditsiinilisi vastunäidustusi ei esine ning ripsmepikenduste tõttu ei pea loobuma (v.a. 24 h peale paigaldust/hooldust) saunast, solaarimist, spaast ega spordisaalist.
 • Kliendi ripsmed peavad olema sirged, mitte keemiliselt koolutatud, kuna koolutatud ripsmetele ei saa ripsmepikendusi korralikult kinnitada. Enne ripsmepikenduste protseduurile tulekut palutakse ripsmedušš täielikult eemalda juba kodus.
 • Silmahoolduse voucheri ostjaile boonuseks: näo-kaela-dekoltee massaaž 6 € (tavahind 11 €); näopiirkonna ebapuhtuste ja komedoonide eemaldamine ultraheliga 6 € (10 €); ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine 6 € (tavahind 9 €); Algotherm silmaümbruse hooldustooted ja ökobrändi Couleur Caramel meigitooted -15% soodsamalt!
 • Ripsmepikenduste voucheri ostjaile boonuseks: kulmude värvimine ja korrigeerimine 5 € (tavahind 7.5 €) ning kui broneerid voucheriga külastusel järgmise hooldusprotseduuri aja, saad selle soodushinnaga 15€
 • Kogenud ja uuendusmeelne vastavatud Jakobi Ilusalongi toimekas pere ootab oma endisi ja uusi külalisi, et pakkuda teile Tartu parimaid iluhoolitsusi!

Jakobi Ilusalongis töötavad Sinu veatu välimuse heaks kogenud iluspetsialistid: juuksurid, kosmeetikud, ripsmetehnikud, küünetehnikud ja massöör. Lisaks meisterlikele iluhoolitsustele korraldab ja viib Jakobi Ilusalongi kollektiiv läbi põnevaid koolitusi ning meeleolukaid üritusi. Juuksespetsialistid täiendavad Sinu teadmisi juuste kaunistamise ja patsisoengute tegemisel, silmaringi laiendavad infoküllased koolitused moe- ja iluvaldkonnast ning käsitöö-õpitoad.

Kosmeetik-koolitaja Marju Maasing pakub kõigile huvilistele mahekosmeetika valmistamise õpitubasid nii kohapeal ilusalongis kui ka Sinu poolt valitud ruumides. Õpitubades on võimalus valmistada näokreeme ja -maske, kehakoorijaid ja -võideid, huulepalsameid, vannitooteid ja glütseriinseepe. Endale saab jumestust tegema õppida Couleur Caramel meigikoolitustel. Ilukoolitused ja mahekosmeetika valmistamine rikastavad Sinu sünnipäevapidu, lastesünnipäevi, firmaüritusi, tüdrukute õhtut. Koolituste kohta saad lisainfot e-postitsi mahe.kosmeetika@mail.ee või numbril 5340 8827.

Kõigil külalistel on võimalik kaasa soetada ka professionaalseid kosmeetikatooteid koduseks kasutamiseks maailmatuntud sarjadest nagu Algotherm, Anesi, Couleur Caramel, Sothys, Bernard Cassiere, Goldwell, Schwarzkopf.


Jakobi IlusalongJakobi 34, Tartu (II korrus) (vaata kaardilt)

Avatud:
E-R 10:00 - 19:00
L 10:00 - 15:00
P kokkuleppel

Infotelefon: 734 38 93
E-post: info@jakobi.ee
http://www.jakobi.ee

Klienditeenindus

Phone Võta meiega ühendust

+372 655 6644
(E-R; 8:30 - 17:00)
info@cherry.ee

Tasuta tagastamine
Soovid firmale arvet?
Cherry soovitab