Veel Sinule
sobivaid pakkumisi
Tagasi üles
Buy_and_go_0
-40%

Õdus miljöö ja hõrgud maitsed Vilde lokaalist Tartus -40%

6 €
Tavahind: 10 €
 • Pakkumine on läbi!
  • Pakkumise lõpuni
  • Ostetud 379
 • Voucher kehtib 17.07.2012 kuni 19.08.2012
 • Voucher hõlmab kogu Vilde lokaali rikkalikku a la carte menüüd ning väärt veini- ja värskendvat joogikaarti
 • Voucher ei piira külastajate arvu, kuid kasutatavate voucherite arv ei tohi ületada laudkonnas istuvate inimeste arvu
 • Kui soovid Vildes nautida lõuna- ja eripakkumisi, pimeõhtusööki, eksklusiivset veinikaarti või soetada tubakatooteid, ei ole nende eest võimalik tasuda voucheriga. Samuti ei saa voucherit kasutada Vilde Tervisekohvikus
 • Voucherit ei saa kasutada ettetellitavate pidude ning enam kui 6-liikmeliste seltskondade toitlustamise eest tasumiseks (st seltskond võib olla suurem, ent kasutada saate kuni 6 voucherit laudkonna kohta)
 • Voucheri väärtuse (10 €) ületamisel saad ületatava summa tasuda mugavalt lisaks vastavalt hinnakirjale
 • Rahulik õhkkond ning maitsvad road tuletavad meelde selle, mis on tõeliselt mäletamist väärt!
 • Vilde kohvikust leiad erinevaid nurki ning nurgataguseid, värve ning varjundeid, maitseid ning mõtteid, mida kõiki iseloomustab suurepärane ning klassikaliselt kuum kohvikumiljöö!

Tartus, endises Mattieseni trükikoja ja Wilde Iiri pubi majas vastavatud Eduard Vilde lokaal, restoran ja kohvik on hubane kirjandusliku võlujõuga ajaveetmiskoht, mis pakub erinevatele inimestele võimaluse kohtuda kunsti keeles ning mõtiskleda Vilde teostes käsitletud aegumatute teemade üle. 

Vilde-aegses Eestis päevakorral olnud mõtted, probleemid ja emotsioonid on aktuaalsed ka tänapäeval. Meenutagem näiteks legendaarset insenerihärrat Ludvig Sanderit või luuletaja Tiit Piibelehte. Kohtume nende tegelaskujudega küll peamiselt Vilde säravas komöödias „Pisuhänd“, aga üsna tihti ilmutavad nad end varjatud kujul ka meie endi sõprade, kolleegide ja vaenlaste seas, samuti seltskonnaajakirjade klantspiltidel. Neil karakteritel on igal ajal olnud oma tegemised ja toimetused, kuid üks küsimus jääb ikka ja alati õhku: kas pingutada tunnustuse ja tähesära nimel endale ja teistele, valetades naba paigast, või elada oma südametunnistuse järgi? Eduard Vilde restoran ja kohvik Tartus on koht, kus saab selle üle mõelda, unustamata samas suurepärast seltskonda, toitu, teenindust, atmosfääri ja meelelahutust! 


Eduard Vilde lokaal ja kohvik – vana hea kohtumispaik Tartus!


Vilde lokaalVallikraavi 4, Tartu (vaata kaardilt)
Avatud:
E- N 11.30- 23.00
R 11.30- 01.00
L 12.00- 01.00
P 12.00- 22.00

Infotelefon: 7 343 400
E-mail: vilde@vilde.ee

http://www.vilde.ee/

Klienditeenindus

Phone Võta meiega ühendust

+372 655 6644
(E-R; 8:30 - 17:00)
info@cherry.ee

Tasuta tagastamine
Soovid firmale arvet?
Cherry soovitab