Veel Sinule
sobivaid pakkumisi
Tagasi üles
Buy_and_go_0
-44%

Maitsvad ja mehised kõhutäied Musta Paja pubimelus -44%

4.50 €
Tavahind: 8 €
 • Pakkumine on läbi!
  • Pakkumise lõpuni
  • Ostetud 288 / 300
 • Voucher kehtib 17.07.2012 kuni 31.08.2012
 • Antud pakkumise voucherite arv on limiteeritud, kokku on võimalik soetada kuni 300 voucherit
 • Voucher hõlmab kogu mõnusa pubi Must Pada menüüd ja joogikaarti
 • Must Pada asub otse keset vanalinna mõnusat melu ning tervitab külalisi alles esimest kuud! Lihtne, mõnus ja kodune pubiõhustik, ei midagi peenutsevat, ent üks, mis kindel – portsud on mehised, toit maitsev ning hinnad lausa eba-vanalinnalikult taskukohased!
 • Suvisel ajal tervitab külastajaid mõnus väliterrass, kus hõrgud maitsed ja sõõmud värskendavat jooki maitsevad palju paremini :)
 • Üks inimene saab korraga kasutada üht voucherit, kuid samas võivad ühte voucherit kasutada ka mitu külastajat
 • Voucheri väärtust ületava summa saad mugavasti kohapeal juurde tasuda vastavalt menüü hindadele
 • Kui Sul on pisiperet, on nad Mustas Pajas igati oodatud - neid ootab lastemenüü, piisavalt jooksuruumi, joonistustarbed ning mängutuba. Täiskasvanud saavad meelelahutuslikel eesmärkidel vaadata spordiülekandeid ning mängida kaasahaaravaid lauamänge.
 • Kui Sul tekib raskusi väärt koha leidmisega, aitab Sind ehk asjaolu, et Must Pada podiseb samades ruumides, kus asus kunagi lõbus Svejk
 • Suurde musta patta mahub lugematult häid maitseid, vahvat seltskonda ja väärt keelekastet! Matsugu suu, tatsugu jalg ning kõlagu laulud!

Linnarahva suureks rõõmuks ei pea nüüd enam nurga taga napsi võtma ja pirukat hammustama, vaid seda saab teha uues suures ja hubases pubis Must Pada, kuhu mahub istuma lausa poolsada head sõpra. Et kõik pubilised kenasti ära mahuksid, on rajatud väliterrass, kus suvel mõnus head ja paremat nautida. Lisaks ka väike eraldatud saal (kuni 25 inimest), kus sõpradega sünnipäevi tähistada, külalisi võõrustada või firmaüritusi korraldada!

Legend räägib, et ühel kuumal suvepäeval, ühel Tallinna vanalinna tänaval jalutanud kaks head sõpra. Kuna ilm oli tõesti kuum ja janu tahtis maha murda, istuti ühe vana kollase maja varju puhkama. Endale midagi istumise alla otsides, jäid meeste pilgud püsima maja seina ääres kummuli olevale mustale pajale. Oh seda imestust ja rõõmu, kui paja all kui võlutult lebas kaks pudelit külma ja maitsvat mõdu!

Peale mõdu joomist ja tuju tõusmist oli selge – seda märki ei saanud kaheti mõista. Sellele kohale pidi saama söögi- ja joogi-, peo- ja puhkekoht. Koht, kus nii sõbrad kui võõrad end omadena tunneks. Väikese mõtlemise ja nõupidamise järel vandusid nad üksteisele, et ei jäta tegutsemist enne, kui eesmärk on saavutatud või surm neid võtab. Nii see läkski – mõnus koosviibimiskoht, kus külmad joogid alati ootamas ja võimalus mehiselt keha kinnitada, on avatud uutele ja vanadele sõpradele.

Pada ripub tänase päevani kõikide silme all aukohal ja näitab tulijaile, et nad õigesse paika jõudnud on. Kuuldavasti käib nii mõnigi mees nüüd linna peal ringi, otsides endale seda õiget märki :) .

Pajas levib tasuta WiFi ning Sind ootab võimalus mängida erinevaid lauamänge ja vaadata põnevaid spordivõistlusi ning ülekandeid mitmelt suurelt ekraanilt.


Must Pada



Uus 25, Tallinn (vaata kaardilt)
Avatud:
E-N 12:00 - 24:00
R-L 12:00 - 02:00
P 12:00 - 23:00
Infotelefon: 608 8750
E-post: info@mustpada.ee

http://mustpada.ee/

Klienditeenindus

Phone Võta meiega ühendust

+372 655 6644
(E-R; 8:30 - 17:00)
info@cherry.ee

Tasuta tagastamine
Soovid firmale arvet?
Cherry soovitab