Veel Sinule
sobivaid pakkumisi
Tagasi üles
Buy_and_go_0
-50%

Värskem ja meeldivam tunne Lycia Persona higilõhna neutraliseerijatega -50%

2.80 €
Tavahind: 5.60 €
 • Pakkumine on läbi!
  • Pakkumise lõpuni
  • Ostetud 195 / 500
 • Kaup saabub vahemikus -
 • Kaup jõuab Sinuni Omniva vahendusel 5 tööpäeva jooksul kauba saabumise hetkest
 • Antud pakkumise voucherite arv on limiteeritud, kokku on võimalik soetada kuni 500 voucherit (igale tootele 100 voucherit)
 • Voucher sisaldab Sinu valikul ühte viiest Lycia Persona higilõhna neutraliseerijast:
  • Original Spray (75 ml)
  • Invisible Spray (75 ml)
  • Original Roll-on (50 ml)
  • Original Kreem (30 ml)
  • Supersensitive Kreem (30 ml)
 • Voucheri saad higilõhna neutraliseerija vastu vahetada alates 2. juulist Cherry kontoris Tallinna südalinnas, aadressil Rävala pst 8 ajavahemikus 9:00-18:00 (E-R)
 • Soovi korral saad Lycia neutraliseerija tellida ka SmartPOSTi vahendusel (lisatasu 2,15 €). Sobiv pakiautomaat vali voucheri soetamisel ning jää ootama saabuvat lühisõnumit toote kohalejõudmise teatega Sinu poolt valitud pakiautomaati. Palume arvestada tarneajaga kuni 7 tööpäeva alates 02.07
 • Higilõhna neutraliseerijad on mõeldud kasutamiseks nii meestele kui naistele
 • Lycia Persona higilõhna neutraliseerijatega võid nautida mistahes tegevust, muretsemata segava ebameeldiva higilõhna pärast!

Lycia Persona higilõhna neutraliseerijad sobivad normaalse higistamise korral. Kvaliteetsed neutraliseerijad sisaldavad niiskust siduvaid mikroosakesi ja naturaalseid komponente, mis ei sulge nahapoore ega kata higilõhna, vaid takistades bakterite paljunemist ei lase higilõhnal moodustuda.

Original Spray (75 ml) on praktiliselt lõhnatu, värvaine- ja konservandivaba ning kuivatava efektiga higilõhna neutraliseerija, mis sobib kasutamiseks normaalse higistamise korral. Neutraliseerija toime kestab 24 tundi. 

Invisible Spray (75 ml) on praktiliselt lõhnatu, värvaine- ja konservandivaba ning kuivatava efektiga higilõhna neutraliseerija, mis sobib kasutamiseks normaalse higistamise korral. Diskreetne neutraliseerija ei määri Sinu riideid ning selle toime kestab 24 tundi.

Original Roll-on (50 ml) on praktiliselt lõhnatu, värvaine-, alkoholi- ja konservandivaba ning pikaajalise toimega higilõhna neutraliseerija, mis sobib kasutamiseks normaalse higistamise korral. Neutraliseerija sisaldab niiskust siduvaid mikroosakesi ning elimineerib ebameeldivad lõhnad higipoore mitte sulgedes. Roll-on Original sobib suurepäraselt kasutamiseks pärast depilatsiooni.

Original Kreem (30 ml) on praktiliselt lõhnatu, värvaine- ja alkoholivaba ning nahka rahustavaid komponente sisaldav higilõhna neutraliseeriv kreem, mis sobib tugeva higistamise korral. Kreem sisaldab puhastavaid ekstrakte ja niiskust siduvaid mikroosakesi, mis reguleerivad higistamist ja ellimineerivad ebameeldivad lõhnad 5-7 päevaks. Neutraliseerija sobib suurepäraselt kasutamiseks pärast depilatsiooni.

Kreemi kasutamine: kanna kreem pärast pesemist aplikaatoriga kaenla alla.

 

Supersensitive kreem (30 ml) on lõhnatu, värvaine-, alkoholi- ja konservandivaba kreem kõige tundlikumale nahale, mis sobib normaalse higistamise korral. Neutraliseerija sisaldab higi imavaid mikroosakesi ning nahka rahustavaid taimse päritoluga komponente, mis ei sulge nahapoore ega peida higilõhna, vaid ei lase bakterite teket pidurdades higilõhnal tekkidagi. Diskreetne neutraliseerija ei määri Sinu riideid ning sobib suurepäraselt kasutamiseks pärast depilatsiooni.

Kreemi kasutamine: kanna kreem pärast pesemist aplikaatoriga kaenla alla. Kreemi mõju kestab 24 tundi ning seda isegi pärast korduvalt pesemist.

Valmistaja: Artsana S.p.A. (Itaalia)


Transital ASKaubale saab järele tulla Cherry kontorisse: (vaata kaardilt)
Rävala pst 8, C korpus, 3 korrus, Tallinn
E-R 9:00 - 18:00
Infotelefon: 655 6644

Klienditeenindus

Phone Võta meiega ühendust

+372 655 6644
(E-R; 8:30 - 17:00)
info@cherry.ee

Truck Kauba kättesaamine

Cherry Cherry kauplus
0.99 EUR
TASUTA
Itella SmartPOST SmartPOST
2.99 €
2.79 €
Tasuta tagastamine
Garantiiaeg
Soovid firmale arvet?
Cherry soovitab