Veel Sinule
sobivaid pakkumisi
Tagasi üles
Buy_and_go_0
-40%

Tervita sooja kevadet unikaalse loodusega Horvaatias -40%

243 €
Tavahind: 406 €
 • Pakkumine on läbi!
  • Pakkumise lõpuni
  • Ostetud 0 / 44
 • Voucher kehtib 03.04.2012 kuni 10.04.2012
 • Antud pakkumise voucherite arv on piiratud, soetada on võimalik kuni 44 voucherit
 • NB! Reis toimub, kui ostetakse välja kõik 44 voucherit! (Juhul, kui reisiseltskonda kokku ei koguta, garanteerib Cherry soetatud voucherite tagasiostu!)
 • Voucher sisaldab 8-päevast bussireisi Horvaatiasse ühele reisihimulisele ajavahemikus 03.04.–10.04.
 • Voucher hõlmab bussiteenuseid (bussis WC, konditsioneer, DVD, CD, külmade ja soojade jookide aparaat), vene- ja eestikeelset giidi.
 • Täpset reisikava loe allpool
 • Üks voucher kehtib ühele inimesele ja seda saab kasutada vaid antud reisi puhul
 • Peale voucheri soetamist saadab reisibüroo Sulle e-mailile täpse reisiplaani ning kogu reisiks vajaliku info
 • NB! Oluline on, et Sinu pass kehtiks vähemalt kolm kuud peale Eestisse tagasi saabumise.
 • Alaealise lapse puhul on reisiks tarvis vanema notariaalselt kinnitatud luba ja sünnitunnistuse koopiat
 • Voucherit ei saa summeerida teiste eripakkumiste ja allahindlustega Travel RSP-s
 • Reisilepingu sõlmimiseks palume Sul eelnevalt täita leping, kuhu on märgitud ees-ja perekonnanimi, passi number, e-mail, voucheri kood ja PIN ning esitada see reisibüroole Travel RSP hiljemalt 28. märtsiks! (e-mail: info@travel-rsp.lv) Lae leping alla SIIT
 • Lepingud antakse kliendile üle bussi väljumise päeval giidi poolt
 • Küsimuste korral saad pöörduda Travel RSP poole inglise või vene keeles (e-mail: info@travel-rsp.lv; infotelefon: +371 67313401). Kui Sa võõrkeelt ei kõnele, kirjuta Cherry.ee foorumisse, e-mailile (info@cherry.ee) või helista Cherry telefonil (6 55 66 44) ja me aitame Sind :)
 • Väljasõit Tallinnast 03.04. Coca Cola Plaza juurest, Hobujaama bussipeatusest.
 • Tsehhimaal ja Ungaris ööbitakse turistiklassi hotellides (2-kohalised numbritoad hommikusöögiga), Horvaatias ootavad Sind 2-3 kohaliste magamistubadega apartemendid 4-6 inimesele (privaatsed majakesed või korterid, kus köök, vannituba ja wc)
 • Reisi hind võib muutuda vastavalt kütuse hinnale
 • Lisakulutustega arvesta tervisekindlustuse, sissepääsupiletite ja kõikvõimaliku meelelahutuse tarvis. Ka maitsva söögi ja ja ilusate suveniiride jaoks on soovitatav raha kõrvale panna :)
 • Reisi Horvaatiasse korraldab ja reisi eest vastutab üks Läti tuntumaid ja tunnustatumaid reisibüroosid - Travel RSP!
 • Spetsiaalselt Cherry sõprade jaoks kokku pandud pakett on tõeline pärl Horvaatia värvikirevasse kevadesse!

 

 

Horvaatiat peetakse  üheks kaunimaks ja keskkonnasõbralikumaks riigiks maailmas. Sealt leiab külluses silmailu nii mägesid armastav reisisõber kui ka kristallselge Aadria mere võlusid hindav loodusesõber, sealsed liivarannad ja kohevad männimetsad pakuvad kosutust ükskõik mis aastajal.

 

Horvaatia pakub pelgupaika linnasaginast oma kauni looduse poolest, aga ka vaimutoitu oma rikkaliku ajaloo ja kultuuri poolest, seda kõike kohalike meeletu külalislahkuse ja sõbralikkuse saatel. Kohalikud elanikud kipuvad ka kohe "ravima" oma kuulsa Rakiga - alkohoolse joogiga, mida nad uhkelt ravimiks nimetavad. Selle kõrvale sobib aga imeliselt nende rahvusköök, mis pakub hõrgutavaid maitseelamusi värskete mereandide, põnevate maitseainete ja kvaliteetselt kuivatatud puuviljade näol.

 

Horvaatia reisi marsruut:

 

1. päev

00:00 väljasõit Tallinnast Coca-Cola Plaza eest. Bussisõit läbi Läti, Leedu, Poola, hilja õhtul saabumine hotelli Tsehhimaal.


2. päev

Väljasõit Horvaatiasse. Külastatakse  Aadria mere randu Dalmaatsias. Sõidetakse läbi Austria ja Sloveenia, õhtul saabutakse hotelli Makarskis.

 

3. päev, 4. päev, ja 5. päev 

Rannapuhkus.

Eraldi on võimalik tellida järgmisi ekskursioone:

3. päeval: Pakutakse lisatasu eest ekskursiooni Dubrovniku linna (Lõuna-Horvaatia pärl).

Dubrovnik on Lõuna-Horvaatia pärl ning Euroopa ühe kaunima loodusliku kohana kantud ka UNESCO maailmapärandi nimekirja. Ekskursiooni hind: 20 €

4. päeval: Pakutakse lisatasu eest ekskursiooni Bosnia ja Hertsogoviinasse romantilisse linna nimega Mostar ja Mezhgorye’sse - ühesse kõige külastatumasse pühasse piirkonda maailmas Ekskursiooni hind: 30 €

5. päeval: Lisatasu eest pakutakse ekskursiooni linna nimega Split, mis on Aadria piirkonna üks populaarseimaid kuurorte, koos Rooma keiser Diocletian palee külastusega (UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluv) ja ekskursiooniga Trogiri linna, mida peetakse Dalmaatsia piirkonna pärliks, seejuures on Trogiri vanalinn ka UNESCO maailmapärandite hulkas. Ekskursiooni hind: 15 €


6. päev 

Suundumine Plitvice järvede rahvusparki, kus on palju kauneid järvi ja koskesid. Ühtlasi on rahvuspark Kagu-Euroopa vanim rahvuspark ja Horvaatia suurim rahvuspark. See unikaalne koht kuulub samuti UNESCO loodusmälestiste nimekirja. Ekskursiooni hind: Täiskasvanutele -  100 HRK (13.4 €), 7-18- aastastele lastele 50 HRK (6.7 €). Ööbimine on Budapestis.

 

7.päev

Saabumine Egorisse. Külastatakse vaatamisväärsusi nagu katedraal, minarett ja termaalveega bassein. Seejärel liigutakse Szepasszony Volgy ehk veinimeistrie oru suunas, seal avaneb võimalus proovida põnevaid kohalikke veine. Õhtul on väljasõit tagasi Eestisse. Hinnad: Katedraal  - 600 HUF (2.5 €), Minarett – 250 HUF (1 €), Termaalbassein – 1600 HUF (6 €), Veini degusteerimine – 2000 HUF (8 €)

 

8. päev

Hilisõhtul  jõutakse külluslike ja positiivsete emotsioonidega Tallinnasse. Ööbimine oma mõnusas kodus :)


Travel RSPInfotelefon: +371 6731 3401
E-mail: info@travel-rsp.lv

Klienditeenindus

Phone Võta meiega ühendust

+372 655 6644
(E-R; 8:30 - 17:00)
info@cherry.ee

Tasuta tagastamine
Soovid firmale arvet?
Cherry soovitab